Skip to main content

Soest

NBSS werkt al meerdere jaren intensief samen met de gemeente Soest om het sportbeleid in Soest invulling te geven. Zo worden er door het jaar heen verschillende sportdagen georganiseerd en vinden er verschillende activiteiten plaats om de sportdeelname van jongeren in de gemeente te vergroten.

Wat het team van sport in Soest allemaal doet. Lees je hieronder.

Karen Douwstra

  • Projectleider Soest
  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs 3e van de Huchtschool

Contact:

karen.douwstra@nbss.nl

Johan van Nes

  • Verenigingsondersteuner

Contact:

johan.van.nes@nbss.nl

Liviu Griga

  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs Da Costaschool
  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs Ludgerusschool

Contact:

liviu.griga@nbss.nl

Roderik van der Weide

  • Assistent-projectleider Soest
  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs de Achtbaan
  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs de Driesprong

Contact:

roderik.van.der.weide@nbss.nl

Thijmen Molenberg

  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs De Werveling
  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs De Buut
  • Vakleerkracht bewegingsonderwijs De Wegwijzer
  • Co√∂rdinator SV Laren’99

Contact:

Thijmen.molenberg@nbss.nl

Jesse Rijnsburger

  • Pleinspelen de Driesprong
  • Kleutergym de Driesprong

Contact:

jesse.rijnsburger@nbss.nl

0
    0
    Jouw aanmeldingen
    Jouw lijst is leegGa terug naar aanmelden